y.h.architects

y.h.architects Comfort is a new black

16/05/2026

SketchUpимось на 3д моделювання. Всіх запрошую.

Це я так запрошую вас на консультацію до себе😂Я знаю що всі розумні, і всі знають як краще зробити ремонт в себе вдома, ...
24/10/2023

Це я так запрошую вас на консультацію до себе😂

Я знаю що всі розумні, і всі знають як краще зробити ремонт в себе вдома, але іноді виникають каверзніше ситуації і каверзні питання що з цим робити. Не соромтесь, звертайтесь до мене😉

#дизайніньерʼєру #дизайнхарків

Друга спроба зробити колаж, на цей раз виключно вручну. Так подобається набагато більше, але часу забирає також більше. ...
04/08/2023

Друга спроба зробити колаж, на цей раз виключно вручну. Так подобається набагато більше, але часу забирає також більше.
Бонусом знайшла кілька нових виробників, це Fenster та Zlatamebel.

Більшість будинків в Харкові чекає на реставрацію, на відновлення, але я бачу щось дике. Щось дике під назвою «нема кадр...
01/08/2023

Більшість будинків в Харкові чекає на реставрацію, на відновлення, але я бачу щось дике. Щось дике під назвою «нема кадрів для роботи» та «нема комунікації з спеціалістами щодо відновлення». Як я розумію, це така Харківська риса - намагатись все зробити виключно самим, не прохаючи ні в кого допомоги, і все робити на свій погляд. В більшості випадків це нормально, але зараз - не той випадок. Якщо є десь прогалини, або немає розуміння як підійти правильно до роботи, погляд з боку, раціональний та обʼєктивний, завжди може допомогти. Почути думку інших спеціалістів важливо для власного розуміння на якому етапі і що не так, як організуватись і що для цього треба.

Чому єдиний в Харкові Пассаж має назву ДИТЯЧИЙ СВІТ? І чому замість дорогих брендових магазинів тут завжди був переважно...
21/06/2023

Чому єдиний в Харкові Пассаж має назву ДИТЯЧИЙ СВІТ? І чому замість дорогих брендових магазинів тут завжди був переважно якийсь ширпотреб?
Маючи таку локацію, та єдиний в місті композиційно сприйнятний торгівельний простір, напевно тут завжди було якось не дуже престижно для чогось розкішно-вартісного. Але! Дуже б хотілося це змінити.
Памʼятка архітектури місцевого значення, збудована архітектором Линецьким О.В. постраждала від ракетного обстрілу Палацу Праці 2 березня 2022 року. Також демонтували вивіски,як я розумію, радянських часів з російськими написами.

Будівля однозначно має реставруватись за інших умов, ставлення та призначення. По-перше, хотілося б відновити скління даху, яке поміж своєї краси, ще й зберігає електроенергію (так, здебільшого в літній час, але це зараз важливо). Я думаю, що більшість конструктивних елементів все ще живо, і відновити все це не складно.
По-друге, це візитівка міста, серце міста. Тут мають бути сецесійні вітрини а не ПВХ банери! Подивіться, як приклад, на французькі галереї та пасажі - не тільки як вони виглядають, а й яку атмосферу вони несуть.

Як це зробити? Залучити зацікавлених у відновленні інвесторів, можливо якісь бренди хотіли би бути згодом тут представлені та таким чином допомогти відновленню. Але регламент того, який вигляд має мати памʼятка, треба мати до цього.

Яка ваша думка з цього приводу?🤔

🎞️Всі фото взято з мережі інтернет: з вільного доступу, з Гугл профілю Дитячого світу

В цей трошки дощовий ранок хотілося би зачіпнути взагалі не суботню тему. Я трималась з усих сил щоб знову не вляпатись ...
29/04/2023

В цей трошки дощовий ранок хотілося би зачіпнути взагалі не суботню тему. Я трималась з усих сил щоб знову не вляпатись в срачі та в хейт з забрасуванням тухлих томатів в мій бік, але проходити осторонь я вже не можу.
Побачила пост в новинах про те, яким саме підходом будуть відновлювати одне з містечок харківської агломерації. Знести все, побудувати все нове. З повністю знищеною інфраструктурою мабуть так і треба. Але після відбудови перед нами явиться селище без будь-якої ідентичності. Дуже хочу в цьому помилитися.
Я би була дуже рада, якби в післявоєнній відбудові нашу міську архітектурну айдентику намагались максимально зберегти, попри всі існуючі складнощі, попри всі перепони. Нашому місту завжди багато прилітало під час всіх воєн, безліч памʼяток було знищено навіки. Через що нас намагалися навернути в бік того, що ми не маємо ніякої власної ідентичності, і цим змушували приставати на ті умови, які вже є.
Дуже просто побудувати просто нове, добре, якісне. І дуже складно зберегти те, що вже майже померло, але все ще хоче жити і подає ознаки життя.
Мій головний меседж для харківʼян - не будьте байдужими до довколишнього середовища. Ваша думка зараз дуже важлива. Живемо в такі часи, коли всі ваші побажання буде враховано.

Tiny bedroom😍     #дизайнінтерєру
03/03/2023

Tiny bedroom😍

#дизайнінтерєру

Будівля БТІ ще до реставрації, 2013 рік
02/09/2022

Будівля БТІ ще до реставрації, 2013 рік

Стосовно Харківської ОДА. Перше фото - це найперша обладміністрація, 1900 року, архітектор - Мінкус А. Б., друге фото - ...
04/06/2022

Стосовно Харківської ОДА. Перше фото - це найперша обладміністрація, 1900 року, архітектор - Мінкус А. Б., друге фото - добудова корупусу за проектом В. В. Величка у 1914 р., третє, четверте та п'яте фото - це вже обладміністрація за радянських часів, 1931-1932 років за проектом Штейнберга.

Можна прослідкувати деяку кореляцію відповідно до подій, які відбувались в той час в Україні та Харкові. Як би я не була прибічником реставрації, може аби позбутися привиду радянщини, треба зробити щось нове?

У своєму телеграм-каналі  https://t.me/YHArchitectsua роздивлялась питання проблем харківського міського транспорту з то...
04/06/2022

У своєму телеграм-каналі https://t.me/YHArchitectsua роздивлялась питання проблем харківського міського транспорту з точки зору споживачів - від першої особи. Ну і ось до яких висновків дійшла.
Чи погоджуєтесь ви з цим ? Чого не вистачає?

#харків #транспорт #транспорт #харківтрамвай #харківтранспорт

Address

Kharkiv
61055

Telephone

+380637428065

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when y.h.architects posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to y.h.architects:

Share