20/06/2026
Mióta elindult a cég, azóta főként munka folyamatokról osztottam meg képeket. Most, hogy az első 2 év eltelt, bemutatom pár munkánkat építés közben és elkészült állapotában. Természetesen a megrendelő igényei és a többi rajtunk kívül dolgozó szakember kiváló minőségű munkájának közös eredménye.
Elmúlt 2 évben rengeteg munkát sikerült elvégezni. Dolgoztunk hidegben, melegben. Dolgoztunk volt, hogy korábban kezdünk, vagy később végzünk, mert az adott folyamat így kívánta meg. De a siker és az esetleg fél siker is közös érdem azokkal osztozva, akik a fáradságos munkájukat beleteszik.
Lassan-lassan kiépülő és már-már szerencsére vissza térő, elégedett megrendelőkkel.
Visszatekintve az elmúlt időszakra és az előttünk álló jövőre a rengeteg éjszakába nyúló számolás, tervezés és fáradt hétköznapok munkái mind hozzájárultak a sikerhez.
Az első nap, mikor el indultunk a csapat még családias hangulatú pár főből álló kis brigád volt. Mára már a kis brigádból jól összeszokott csapattá váltunk. Folyamatosan bővülő eszköz, illetve a szerszámparkunk és a megrendelőink bizalma arra mutat, hogy jó úton járunk.
Köszönöm az elmúlt két évet a csapatnak, akik hozzájárulnak nap, mint nap a sikereinkhez és köszönjük a bizalmat megrendelőinknek.
Remélem a következő években is hasonló szép és sikeres munkákat tudhatunk magunk mögött.
Köszönöm, ha végigolvastad.
"Minőségi kivitelezés, mérnöki precizitás"
Üdv
KG-GENERÁL