Stavíme s Mírou

Stavíme s Mírou Rady a tipy jak se stát lepším v oboru stavebnictví, recenze stavebních výrobků, nápady a ř Kupec, zedník a sedlák v jedné osobě :-D

Jedna další koupelnička hotová:-)Návrh : Anke Glut Obklad : RAKO Vybavení: RAVAK Slovensko
08/07/2024

Jedna další koupelnička hotová:-)

Návrh : Anke Glut
Obklad : RAKO
Vybavení: RAVAK Slovensko

Hola hola. Udělalo se místo teď na Květen. Potřeboval by někdo něco?
01/05/2024

Hola hola. Udělalo se místo teď na Květen. Potřeboval by někdo něco?

Zdravím. Postavil jsem pro vás stromeček z cihel, když už teda jsou ty Vánoce. Pořádně si je užijte, protože jsem sepsal...
23/12/2023

Zdravím. Postavil jsem pro vás stromeček z cihel, když už teda jsou ty Vánoce. Pořádně si je užijte, protože jsem sepsal petici pro jejich zrušení a příští rok nebudou. Aspoň si ušetříte nervy z narvaných nákupáku, neuštvete přepravce k smrti a zachráníme milion kaprů :-) Nemáte zač ...

Bod ZlomuAhoj příznivci stavění s Mírou. Dlouho jsem se neozval, ale spíš jsem v práci víc než by bylo zdrávo.Přicházím ...
24/09/2023

Bod Zlomu

Ahoj příznivci stavění s Mírou. Dlouho jsem se neozval, ale spíš jsem v práci víc než by bylo zdrávo.

Přicházím s jedním sdělením a to, že Stavíme s Mírou bude zavírat svůj krám. Dost let jsem se zdokonaloval, snažil dělat věci nejlíp jak jsem jen mohl. Nabral zkušenosti dalších řemesel a snažil se spojit do funkčního celku. Bohužel stále jsem označován za blbého zedníka, fušera a vykořisťovatele. Nikdo nevidí to, že když nedostanu zaplaceno, tak dělám na dalších zakázkách ještě po práci, abych zaplatil své lidi. Hold ze sebe dělám dobráckého blbce a jsem fakt znechucený z toho, co se okolo stavařiny děje.

Je to smutné, je to tak......:-(

Tak jsem si pobrečel, ale svůj další pokračování života nevidím vůbec špatně. Čekají mě další výzvy na které se připravuji a těším se.

Bude to jízda

Děkuji za roky podpory s vámi, nebudou zapomenuty! :-)

Hezké Velikonoce přeji🤤
09/04/2023

Hezké Velikonoce přeji🤤

Lejdýs end džentlmens,  máme tu další počin:-) Stará koupelna vybourana, nová udělána....a já jsi du dát něco k jídlu 😀
21/03/2023

Lejdýs end džentlmens, máme tu další počin:-) Stará koupelna vybourana, nová udělána....a já jsi du dát něco k jídlu 😀

16/02/2023

Pozor, pozor!!!
Mam zprávy, že letošní jaro přinese vyšší ceny materiálu ( vím, že je inflace a zdražuje všechno). Jen to připomínám, že je dobré nakoupit matroš teď a něco ušetřit.
Zdražování začne od 1. března.

Konec hlášení ( naložte si s tím, jak chcete )

Přeposláná zpráva od meho kámoše:Čaute lidi. Možná právě teď jdete volit  a nebo si připravujete mé kuřete k obědu. Mám ...
28/01/2023

Přeposláná zpráva od meho kámoše:

Čaute lidi. Možná právě teď jdete volit a nebo si připravujete mé kuřete k obědu. Mám velkou radosť, že Míra absolvoval kurz obkladačou. Je vidět, že ke svému podnikání přistupuje zodpovědně a přál bych si ,aby i ostatní k tomu pristúpili stejně. Jinak by je budoucí ministryně financí musela zakleknout, teda chtěl jsem řict zkontrolovala aby vše bylo v pořádku. Děkuji a stavte s Mírou.

Já též děkuji za milou zprávu. Školení bylo super a dekuji RAKO za nové informace i postupy. Těším se na další.

To si vás takhle zavolají,  že se jim začínají naklánět horní skříňky kuchyně. Po rychlém ohledání se zjistilo, že předc...
18/12/2022

To si vás takhle zavolají, že se jim začínají naklánět horní skříňky kuchyně. Po rychlém ohledání se zjistilo, že předchozí stavební firma je přišroubovala do zdi jen za zadní desku sololitu. No a postupně se ta deska začala vytrhávat z korpusu 😀 Stačilo pár podložek a už to drží jako fík:-)

Adresa

Praha
15800

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Stavíme s Mírou zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Stavíme s Mírou:

Sdílet