03/09/2026
Promo op het nippertje,
Er is nog plaats voor Koken met Houriah van volgende maandag 7/9, lekker Algerijns. start om 14u30. 22 euro, begeleiding, koffie en drankje inbegrepen.
Er is nog een plaatsje vrijgekomen voor de boottocht op de Gavers. Rustig dobberen op het water en ondertussen interessante verhalen over het ontstaan én de natuurlijke omgeving. donderdag 10 september. vertrek 13u45u. 10 euro.
Een interessante infonamiddag over Langer gezond genieten, oa over impact van alcohol, tips en truks om er verstandig mee om te gaan, maandag 14 september, 14 uur. Schrijf graag in voor 10 september.
dinsdag 29/9, 's avonds om 19 uur, zijn mantelzorgers welkom. Het thema is 'Ontspoorde Zorg'. Voor iedereen die regelmatig zorgt voor een familielid, vriend of buur en het af en toe toch eens te veel kan worden. Schrijf graag in. (kan ook op 22/9, 14uur in Elckerlyc)
Donderdag 1 oktober starten we met drie lessen 'Starten met Schilderen'. Je maakt zelf het schilderij, veel materiaal is inbegrepen. Prijs 70 euro.
Jullie zijn allen welgekomen,