Prima Dach

Prima Dach Jesteśmy firmą ogólnobudowlaną. zajmującą się pracami:
Dekarskimi 🏠
Stolarstwem🪵 i
Architekturą ogrodową🌳

09/08/2026
I Gotowe‼️✅️Drewno, solidna konstrukcja i projekt, który będzie  cieszył przez długie lata. Jak oceniacie efekt? 😊🔥Prima...
20/07/2026

I Gotowe‼️✅️
Drewno, solidna konstrukcja i projekt, który będzie cieszył przez długie lata. Jak oceniacie efekt? 😊
🔥Prima Dach
📞576-578-940

Mamy dla was kolejne nowości 🔥Nowoczesny domek narzędziowy z praktyczną drewutnią – połączenie estetyki, funkcjonalności...
05/07/2026

Mamy dla was kolejne nowości 🔥
Nowoczesny domek narzędziowy z praktyczną drewutnią – połączenie estetyki, funkcjonalności i solidnego wykonania. Idealne miejsce na narzędzia, sprzęt ogrodowy i drewno opałowe.
📩 Marzy Ci się podobna realizacja? Skontaktuj się z nami – wykonamy ją na wymiar! 🌿🔨
Prima Dach👍
📞576-578-940

01/07/2026

Kochani wrzucamy kolejne nowości😊Tarasik wykonany z deski kompozytowej – połączenie nowoczesnego wyglądu, trwałości i wy...
22/06/2026

Kochani wrzucamy kolejne nowości😊

Tarasik wykonany z deski kompozytowej – połączenie nowoczesnego wyglądu, trwałości i wygody na lata. Idealne miejsce do odpoczynku, spotkań i spokojnych rozmów.
A wszystko to w samym sercu lasu 🌲✨ – z dala od miejskiego zgiełku, blisko natury i w wyjątkowym klimacie😍

Prima Dach 🔥576-578-940 – tworzymy przestrzenie, do których chce się wracać.

🌿 Nowa realizacja! Wiata ogrodowa gotowa! 🌿Wczoraj zakończyliśmy montaż wiaty – solidnej, drewnianej i idealnie dopasowa...
14/06/2026

🌿 Nowa realizacja! Wiata ogrodowa gotowa! 🌿
Wczoraj zakończyliśmy montaż wiaty – solidnej, drewnianej i idealnie dopasowanej do ogrodu 🌲
To miejsce od razu zmienia przestrzeń w strefę relaksu i spotkań z rodziną ☀️
Dopracowane wykonanie + naturalne drewno = efekt, który robi robotę 💪
👉 Primadach – tworzymy przestrzeń, w której chce się odpoczywać
📞576-578-940 Zadzwoń i umów termin już dziś.

Kolejna realizacja od Prima Dach zakończona! 💪Tym razem stworzyliśmy wyjątkowy plac zabaw „Wojtuś” – miejsce pełne radoś...
09/06/2026

Kolejna realizacja od Prima Dach zakończona! 💪
Tym razem stworzyliśmy wyjątkowy plac zabaw „Wojtuś” – miejsce pełne radości, zabawy i dziecięcej wyobraźni. 🌞
W skład zestawu wchodzi: ✅ drewniany domek na podwyższeniu
✅ szeroki taras z bezpiecznymi balustradami
✅ długa zjeżdżalnia
✅ piaskownica pod domkiem
✅ pergola z huśtawką typu bocianie gniazdo
✅ solidna, trwała konstrukcja wykonana z wysokiej jakości drewna
Nowoczesne połączenie grafitowych i białych elementów nadaje całości elegancki wygląd, dzięki czemu plac zabaw jest nie tylko atrakcją dla dzieci, ale również ozdobą ogrodu. 🌳
Dzieci zyskują własną przestrzeń do zabawy, a rodzice pewność, że konstrukcja została wykonana solidnie i z dbałością o każdy detal.
📞 Szukasz wymarzonego placu zabaw dla swoich dzieci? Skontaktuj się z nami – wykonamy projekt dopasowany do Twoich potrzeb!
Prima Dach 576-578-940 – tworzymy miejsca, w których powstają najpiękniejsze dziecięce wspomnienia. ❤️

🏠🔨 Kolejna realizacja od Prima Dach zakończona!Tym razem wykonaliśmy 300 m² pokrycia dachowego z blachy trapezowej w kol...
30/05/2026

🏠🔨 Kolejna realizacja od Prima Dach zakończona!
Tym razem wykonaliśmy 300 m² pokrycia dachowego z blachy trapezowej w kolorze antracyt. Efekt? Nowoczesny, elegancki dach, który świetnie komponuje się z bryłą budynku i zapewni trwałość na długie lata.
✅ Pokrycie: blacha trapezowa
✅ Kolor: antracyt
✅ Powierzchnia: 300 m²
✅ Obróbki blacharskie i wykończenie kominów
✅ Rynny dopasowane kolorystycznie do dachu
✅ Solidne i estetyczne wykonanie
Każdy detal został dopracowany z najwyższą starannością – od montażu pokrycia po wykończenie kominów i obróbek. Dziękujemy za zaufanie i możliwość realizacji kolejnego projektu! 💪
📞 Szukasz sprawdzonej ekipy dachowej? Skontaktuj się z nami. 576-578-940

Prima Dach – solidne dachy na lata.

Adres

Nowa Huta
96-330

Strona internetowa

Powiadomienia

Bądź na bieżąco: wyślemy Ci e-mail, gdy Prima Dach opublikuje nowości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu, a subskrypcję możesz anulować w dowolnym momencie.

Skróty

Udostępnij

Kategoria